Titulní stránka OS Tábor Funkcionáři OS a ZO

Funkcionáři OS a ZO

Funkcionáři OS:
Výbor OS CHPH Tábor
Funkce Jméno a příjmení Bydliště Telefon E-mail
Předseda Čihák Josef Putimov 97, 393 01 Pelhřimov 602 105 944 cihak@pelhrim.cz
Místopředseda Rytíř Jaroslav Dlouhá Lhota 56, 391 55 Chýnov 737 195 559
Tajemník Vozábal Josef Řepeč 79, 391 61 Opařany 602 105 944 josef.vozabal@b-a.cz
Výcvikář Benda Jaroslav Zlukov 91, 391 81 Veselí nad Lužnicí 602 118 737 benda.vs@seznam.cz
Pokladník Sedlák Stanislav Bydlinskeho ul. 171, 391 01 Sezimovo Ústí 775 988 062 sedlak74@seznam.cz
Člen výboru Novák Josef Čekanická 246, 391 55 Tábor - Měšice 777 057 780 pepiknovak77@seznam.cz
Člen výboru Křepelka Miloš Horní Světlá 22, 391 43 Mladá Vožice 776 302 729 krepelkamilos@seznam.cz
Kontrolní a revizní komise OS
Funkce Jméno a příjmení Bydliště Telefon E-mail
Předseda Čurda Josef Křeč 37, 394 95 Křeč 724 254 688 foltyn.krec@seznam.cz
Člen Fikar Jiří Jedouchov 11, 580 01 Věž 723 489 992 masnej11@seznam.cz
Člen Jinda Zdeněk P. Brandla 755, 391 81 Veselí nad Lužnicí 734 280 436
Funkcionáři MS:
MS Tábor
Funkce Jméno a příjmení Bydliště Telefon E-mail
Předseda Cibulka Miroslav Havanská 2829, 390 05 Tábor 607 813 843 mirek.cibulka@centrum.cz
Tajemník Vozábal Josef Řepeč 79, 391 61 Opařany 602 105 944 josef.vozabal@b-a.cz
Výcvikář Novák Josef Čekanická 246, 391 55 Tábor - Měšice 777 057 780 pepiknovak77@seznam.cz
Pokladník Sedlák Stanislav Bydlinskeho ul. 171, 391 01 Sezimovo Ústí 775 988 062 sedlak74@seznam.cz
Člen Volf Miloslav Čekanická 429 , 391 55 Tábor - Měšice 732 649 894 VolfMiloslav@email.cz
Kontrolní a revizní komise MS
Funkce Jméno a příjmení Bydliště Telefon E-mail
Předseda Pražma František Slavňovice 37, 391 61 Opařany 723 847 581 F.Prazma@seznam.cz
Člen Mareš František Lhotecká 19, 390 03 Tábor 732 366 299
Člen Šitta Antonín Nové Lány 1, 391 75 Malšice 727 909 926
MS Soběslav
Funkce Jméno a příjmení Bydliště Telefon E-mail
Předseda Benda Jaroslav Zlukov 91, 391 81 Veselí nad Lužnicí 602 118 737 benda.vs@seznam.cz
Tajemník Doležal Miloš U Nového rybníka 583/III., 392 01 Soběslav 723 928 144 dolezal-david@volny.cz
Výcvikář Vlk Jaromír Nová Ves 16, 391 65 Bechyně 776 680 366 mira.vlk@volny.cz
Pokladník Machoň Jan Tyršova 285/III., 392 01 Soběslav 606 181 948
Člen Jinda Zdeněk P. Brandla 755, 391 81 Veselí nad Lužnicí 734 280 436
Kontrolní a revizní komise MS
Funkce Jméno a příjmení Bydliště Telefon E-mail
Předseda Jinda Zdeněk P. Brandla 755, 391 81 Veselí nad Lužnicí 734 280 436
Člen Kunt Miroslav Zálší 4, 391 81 Veselí nad Lužnicí 608 316 073
Člen Svatek Jaroslav sídl. Míru 500/III., 392 01 Soběslav 605 931 904
MS Humpolec
Funkce Jméno a příjmení Bydliště Telefon E-mail
Předseda Moravec František Čejov 25, 396 01 Humpolec 720 247 904 ou-budikov@quick.cz
Místopředseda Kameš Jiří Čejov 36, 396 01 Humpolec 723 928 144
Pokladník Maršík Zdeněk Hněvkovice 147, 396 01 Humpolec 776 021 118
Výcvikář Fikar Jiří Jedouchov 11, 580 01 Věž 723 489 992 masnej11@seznam.cz
MS Milevsko
Funkce Jméno a příjmení Bydliště Telefon E-mail
Předseda Mácha Radek Božetice 121, 398 51 Sepekov 602 642 618 ra.macha@seznam.cz
MS Černovice
Funkce Jméno a příjmení Bydliště Telefon E-mail
Předseda Čurda Josef Křeč 37, 394 95 Křeč 724 254 688 foltyn.krec@seznam.cz
Tajemník Čihák Josef Putimov 97, 393 01 Pelhřimov 602 105 944 cihak@pelhrim.cz